Pielgrzymka do Ziemi Świętej
- Izrael i Jordania
07.11 - 14.11.2017

Parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się
od 7 do 14 listopada 2017. W programie Izrael i Jordania.
Można już zgłaszać swoje uczestnictwo u księdza proboszcza, bądź pod numerem telefonu wskazanym na poniższym plakacie.

Ramowy program pielgrzymki, w którym przedstawiono więcej szczegółów znajdą Państwo
pod poniższym linkiem:

Ramowy program pielgrzymki

Wszystkich chętnych do udziału w pielgrzymce oraz tych, którzy się jeszcze wahają, zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne, które odbędzie się
28 maja (niedziela) w
 świetlicy GCK o godzinie 16
30.

UWAGA!

Każdy z uczestników musi posiadać PASZPORT – ważny co najmniej 6 miesięce od daty powrotu,
paszport nie może zawierać pieczątek m.in. libańskich, libijskich i syryjskich. Zgodnie z polsko-izraelską umową o ruchu bezwizowym obywatele polscy od 2000r. nie potrzebują wiz. Podczas odprawy, po przylocie, każdy otrzyma wizę, którą należy zachować do końca pobytu w Izraelu.

Misje święte i pobyt figury Matki Boskiej Fatimskiej
 parafii Wniebowzięcia NMP w Kamieńcu Ząbkowickim
28.02 – 05.03 2017 r.

Od 28 lutego do 5 marca 2017 roku w naszej parafii odbędzie się
peregrynacja figury Matki Boskiej Fatimskiej.
Program uroczystości zaplanowanych na ten czas znajduje się pod poniższym linkiem:

Program Misji Świętych