17 września 2017

czwartek św. Mateusza - święto
sobota św. Pio

Ogłoszenia parafialne:

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na prace renowacyjne w kościele, zebraliśmy kwotę 5350 zł. Jak możemy zauważyć trwają prace przy ołtarzu przyambonowym oraz przy witrażach.

2. Rozpoczęliśmy zapisy do bierzmowania dla tych, którzy z różnych przyczyn nie przystąpili do sakramentu bierzmowania z rówieśnikami. Prosimy zgłaszać się w kancelarii.

3. Zapraszamy chłopców, którzy chcą zostać ministrantami, na spotkanie do kaplicy sióstr we wtorek o godz.1700

4. Spotkanie scholi dziecięcej w czwartek o godz.1700 w GCK.

5. Spotkanie pielgrzymów do Ziemi Świętej w przyszłą niedzielę o godz. 1900 w zakrystii.

6. Sprzątanie kościoła w sobotę 23 września o godzinie 1300. Zapraszamy rodziny z ul. Ząbkowickiej 25 - 32; Państwa: Cymbałów, Byryszów, Dziura oraz Białasów. Bóg zapłać rodzinom, które przygotowały nasze świątynie na dzisiejszą niedzielę.

7. Zapowiedzi przedślubne:

• Mateusz Schleis z Kamieńca Ząbkowickiego i Katarzyna Paczosa z Ząbkowic Śląskich - zapowiedź III

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Wojciech Jarosław Dąbrowski