21 stycznia 2018 - III NIEDZIELA  ZWYKŁA

Składamy najlepsze życzenia wszystkim babciom i dziadkom, polecając Bożej Opatrzności także tych, którzy przed nami odeszli do wieczności.  W dzisiejszą niedzielę, na Mszy św. o godz. 1800, koncert kolęd w wykonaniu Zespołu „Starczowianie”  ze Starczowa

środa świętego Franciszka Salezego
czwartek Nawrócenie świętego Pawła Apostoła
piątek świętego Tymoteusza i Tytusa

Ogłoszenia parafialne:

1. W tygodniu Msze święte w kaplicy, do czwartku o godzinie 900, od piątku o godzinie 1800.

2. W czasie wizyty duszpasterskiej kancelaria parafialna czynna w soboty od 1100 do 1200.

3. W minionym tygodniu zamontowaliśmy nowe kute zamki w bocznych drzwiach kościoła. Został także przyjęty nasz projekt kontynuujący remont witraży naszej świątyni.

4. Sprzątanie kościoła w sobotę 27 stycznia:

• Na godzinę 900 zapraszamy do kościoła LSO oraz młodzież przygotowującą się do bierzmowania celem rozebrania świątecznych dekoracji. Zapraszamy także wszystkich, którzy dysponują czasem i chcą pomóc.

• Na godzinę 1300 zapraszamy rodziny z ulicy Wąskiej nr 5a, Państwa Szmytów, Klaków, Gągałów, Wąsowiczów, Tofelów, Ficów, Copijów i Pańków.

5. Wizyta duszpasterska:

• poniedziałek:

• od godz. 1500  plac Kościelny,

• wtorek:

• uzupełnienie,

• środa:

• wizyta duszpasterska na zaproszenie,

• czwartek:

• prosimy o zgłaszanie w zakrystii.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego z płytą.

Wojciech Jarosław Dąbrowski